MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Müşteri Memnuniyeti Politikamız;

Temsa İş Makinaları olarak, iş ortaklarımız olan siz değerli müşterilerimize, dünya standartlarınca kalitesi onaylanmış ürün/hizmetler sunmayı ve beklentilerinizin ötesine geçen hizmetlerimiz ile sizlerin daimi çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.

  • Önerileriniz, talepleriniz, şikayetleriniz ve sorularınız ile ilgili bize,
    0850 480 1 846 direkt müşteri hattımızdan ulaşabilir,
    iletisim@temsamakina.com adresine email gönderebilir veya yan tarafta yer alan "Müşteri Öneri/Talep/Şikayet Bildirim Formu" ile bildirimde bulunabilirsiniz.
  • Öneri, talep ve şikayetlerinizi ön yargısız ve adil bir şekilde değerlendirir; açık, şeffaf, hızlı ve müşteri odaklı çözeriz.
  • Şikayet Yönetim Sistemimizi düzenli gözden geçirir; geri bildirimleriniz ile ürün/hizmetlerimizin kalitesini ve iş süreçlerimizin verimliliğini sürekli iyileştiririz. Ayrıca değerli bildirimleriniz, yeni ürün/hizmetlerimizi tasarlarken bize ilham verir.
  • Kişisel Bilgi Güvenliği kuralları gereği şahsi bilgilerinizi korumak için gerekli tüm tedbirleri alır, sizin bilginiz ve onayınız dışında üçüncü şahıslar ile paylaşmayız.

Şikayet Yönetimi;

Uluslararası Standart Örgütü'nün 2004 yılında yayınladığı «ISO10002 Müşteri Şikayetleri Ele Alma Standardı», kuruluşların etkin şikayet yönetim sistemine sahip olduğunu gösteren bir müşteri memnuniyeti yönetim sistemi standardıdır. Kuruluşlar, yetkili kurumların denetimlerinde beklenen koşulları karşıladıkları takdirde sertifika sahibi olabilirler.
Temsa İş Makinaları, ISO 10002 sertifikasına sahip sektöründeki iki kuruluştan biridir.

Müşteri Bağlılığı;

Müşteri bağlılığını ölçümlemek adına anketler yapar; elde ettiğimiz bilgiler ile siz müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetleri sürekli iyileştirmek için kullanır, müşteri memnuniyetinde fark yaratırız.

Müşteri Öneri/Talep/Şikayet Bildirim Formu